7 października 2026, 05:11

De Minaur Alex vs Rublev Andrey

Transmisja na żywo, gdzie oglądać i kursy · ATP Pekin

De Minaur Alex
Zakończony Wynik niedostępny
Rublev Andrey

Zapowiedź meczu De Minaur Alex vs Rublev Andrey

Mecz De Minaur Alex vs Rublev Andrey w ramach rozgrywek ATP Pekin.

Sprawdź poniżej statystyki, historię bezpośrednich spotkań oraz informacje o tym, gdzie oglądać to spotkanie na żywo.

Data 4.10.2026
Godzina 08:55
Rozgrywki ATP Pekin

Statystyki i forma

Przewidywania

De Minaur Alex — 43% Rublev Andrey — 57%

Gdzie oglądać De Minaur Alex vs Rublev Andrey

Transmisje u bukmacherów wymagają konta i spełnienia warunków operatora. Hazard wiąże się z ryzykiem. 18+.

Najczęstsze pytania

Mecz De Minaur Alex – Rublev Andrey pokazuje Polsat Sport. Potwierdzona transmisja bukmacherska dla tych rozgrywek: STS, Fortuna, Betclic, Superbet.

Dostęp w STS, Fortuna, Betclic, Superbet zależy od posiadania konta i spełnienia aktualnych warunków operatora.

Spotkanie De Minaur Alex – Rublev Andrey rozpoczyna się Niedziela, 4 października 2026 o godzinie 08:55 (czas polski).